Czesław (czeslaw_list) wrote,
Czesław
czeslaw_list

Страной Украина управляют евреи

«Вот с вершины скал вижу я его и с холмов смотрю на него: вот народ этот отдельно живет и между народами не числится … » (Числа, 23:7–9).

        


    →   Олег Соскин – "Страной Украина управляют Евреи" (9.05.2016).

- Президент - Петр Порошенко (Вальцман) – еврей.
- Турчинов (Коган) – еврей.
- Премьер Министр – Арсений Яценюк (Бакай) - еврей.
- Министр финансов – Александр Шлапак– еврей.
- Секретарь Совета нац.безопасности и обороны Украины – Андрей Парубий – еврей,
- Вице премьер – Владимир Гройсман– еврей.
- Министр МВД Арсен Аваков – Армянский Еврей, гомосексуалист.
- Министр Культуры – Сергей Нищук - Еврей, гомосексуалист.
- Директор НацБанк – Степан Кубив – еврей.
- Глава администрации президента - Сергей Пашинский– еврей.

Оппозиция: Юлия Тимошенко (Циля Капительман) – еврейка, Виталий Кличко (Этинзон) – еврей по отцу, Олег Тягнибок (Фротман) – еврей по маме., Дмитрий (Авдим) Ярош– еврей, хасид.

Олигархи Украины – все евреи: И. Коломойский, Э. Гурвиц, Г. Боголюбов, П. Порошенко, Д. Фирташ, С. Левочкин, В. Гайдук, В.Немировский, К. Жеваго, В. Пинчук, Э. Прутник, А. Мартынов, В. Костельман, Е.Сигал, Б. Колесников, А. Фельдман,    →   Соскин: "Порошенко в истерике — он держится только за счет своей наглости и жадности"

Країна роздирається корупцією на всіх рівнях, аж до найвищого рівня.  При цьому нічого не робиться для реальних реформ і для зміни політичної та економічної системи.  В країні продажні суди, панує беззаконня силовиків, відкрито піднімають голову проросійські сепаратисти. Країна все більше скочується до путінської моделі злодійського олігархічного авторитаризму.

Петро Олексійович Порошенко (нар. 26 вересня 1965, Болград, Одеська область; потім переїхав в Бендери, Молдова) — український політик, державний діяч та підприємець, пятий Президент України (з 7 червня 2014 року), олігарх. Його політичної та бізнес-базою була Вінниця. Стан: $ 858 млн, шостий у списку найбагатших людей України, згідно з рейтингом журналу Forbes 2016 року. Ключові активи: кондитерська фабрика Roshen, 5 канал, суднобудівний завод Ленінська кузня.

Порошенко хвалять за: підписання договору про асоціацію з Європейським Союзом, що забезпечив Україні політичну і торгівельну підтримку Заходу, протистояння корумпованим провладним структурам за часів Помаранчевої революції в 2004 і євромайдан в 2013-2014. Критикують за: перешкоджання судовим і економічних реформ; підтримку неоднозначних соратників, яких звинувачують в корупції.


    →  Порошенко: извилистый путь к президентству
Tags: Евреи, Украина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments