Czesław (czeslaw_list) wrote,
Czesław
czeslaw_list

Міф про схожість і братерство російського та українського народів (Ru, Ua)

http://www.studrespublika.com/foto/news/Screenshot_6(2).jpg   Микола Костомаров. Росія.

Міф про схожість і братерство російського та українського народів, створюваний російськими ідеологами сотні років, сьогодні валиться, як картковий будиночок. Понад 150 років тому професор Київського і Санкт-Петербурзького університетів М.Костомаров видав дослідження про українців і росіян - сьогодні актуальне як ніколи.

У Росії люди більш довірливі, ніж в Україні, і вірять владі безумовно, тому легенда про братерство ще жива. А українці, піддавшись все аналізу і критиці, сьогодні майже одноголосно міф про братерство з росіянами викинули зі свого життя, і, здається мені, назавжди. Неприкрита війна Росії проти України переконує навіть глибоких строків в тому, що росіяни та українці далеко не брати і навіть не родичі.

Російська імперія завжди напередодні воєн і криз посилювала міф про братерство слов'ян. Однак знаходилися світлі голови, які протиставляли емоційної брехні факти істини.

Понад 150 років тому видатний російський вчений, професор Київського і Санкт-Петербурзького університетів Микола Костомаров видав дослідження про українців і росіян «Дві руські народності». Робота вченого була надрукована в 1861 році в Санкт-Петербурзі, але досі майже невідома на батьківщині і в Україні. Причина ясна. Позиція вченого не вписується в рамки брехливої ​​російської ідеології.


Професор фактами доводить суттєві ментальні відмінності двох етносів. Переконує, що сусідні народи мають рішучі відмінності в культурі, в поведінці, і світосприйнятті. Цікаво, факти, викладені вченим, якого свого часу називали «блискучим», можуть переконати зашореної брехнею середньостатистичного громадянина пострадянського простору? ..

Читати більше:

         http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/4/82/182/82182707_91f.gif
Думки Миколи Костомарова з роботи «Дві руські народності»Collapse )

Ru   →   Миф о схожести и братстве российского и украинского народов .


По темі:


   →   Чому Україна - не Росія? Головні відмінності !?


Автор-упорядник ©Czesław

Назад   →   Історія України   История России   Расология  
Tags: История России, История Украины
Subscribe

 • Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments